3.29.2017

Jak jsem zvládla zimu bez nemoci

Během posledních pěti let jsem pravidelně každou zimu byla nemocná. Ale nebylo to jen klasické zimní nachlazení nebo rýmička. Většinou jsem dostala pořádnou chřipku, angínu nebo i zápal plic. Kdo ví, o čem mluvím, tak si dokáže představit na jak dlouho vás taková nemoc odrovná a nejste schopni ničeho. Proto jsem se vloni na podzim rozhodla, že tentokrát se tomu budu bránit a zvládnu zimu ve zdraví :)

Protože jsem velmi "zimumřivá", byla pro mě tato poslední zima docela krutá. V těch největších mrazech, které tu byly, jsem skoro ani nevylézala ven, protože bych nejspíš přimrzla na prvním přechodu nebo zastávce MHD. Mým největším přítelem mi tak byla moje extra teplá šála, vlněný kabát a někdy i troje ponožky. Potom člověk nastoupí do autobusu nebo tramvaje, kde topení jede na 200% a nastává situace, kdy se začnete vařit a litujete toho, kolik vrstev oblečení na sobě máte. Bohužel, to je trochu problém (nejen) pražské dopravy. Běháte tak mezi venkovní teplotou -15°C a vnitřním autobusem +15°C a nemůžeme se pak divit, že to náš organismus nezvládne. Kromě toho kolem vás všichni prskají a kašlou, takže ani člověk nemá šanci se poletujícím virům a bakteriím vyhnout. Ale i přes všechna tato nebezpečí jsem letošní zimu zvládla :)

Důležitým pomocníkem mi tuto zimu byly vitaminy. A to nejen v původní podobě v ovoci a zelenině, ale také jako doplněk stravy. Ovoce a zelenina jsou stále součástí mého jídelníčku, ale tentokrát už to nebylo dostačující. Proto jsem si už na podzim naordinovala tento komplexní balíček Wellness pro ženy.V balení je 21 malých balíčků a každý z nich obsahuje celkem 4 kapsle - 2x Omega 3, 1x multivitaminy a minerály pro ženy a 1x švédský komplex pro krásu (antioxidant a výtažek z borůvek).
V čem mi tento Wellness Pack tedy pomáhá?Pro mě je nejdůležitější, že pravidelné používání balíčku zvyšuje imunitu, zmírňuje únavu, snižuje zánětlivost. Dále mi také pomáhá udržovat pružnost a hydrataci pleti. Omega 3, která je v balíčku hned dvakrát, bojuje s cholesterolem a prospívá srdci a mozkovým funkcím. Balíček je tedy všestranným pomocníkem nejen v období chřipek a nachlazení, ale i po celý rok. Jeho pravidelné užívání má dlouhodobé výsledky vnitřní i vnější :) Doporučená denní dávka je navržena pro optimální účinek, posílení krásy zevnitř, zlepšení kondice a celkové fyzické i duševní pohody.

Balíček se tedy stal mojí každodenní součástí jídelníčku. Díky tomu, že je zabalený na každý den jednotlivě, není problém si jej vzít do kabelky a kamkoliv s sebou, pokud nemáme čas doma :)

P.S. A protože vitaminy samozřejmě potřebují doplňovat i muži, je tu pro ně Balíček Wellness pro muže. Rozdíl je u nich v tabletě multivitaminu a minerálů, které jsou speciálně vyrobené pro mužské tělo.
 Žádné komentáře:

Okomentovat

Najdete nás